Zamknięcie ksiąg rachunkowych za 2014 rok w jednostkach samorządu terytorialnego, w jednostkach budżetowych oraz samorządowych zakładach budżetowych.

KONTAKT

Tarnobrzeg - Dodane przez HEBEN Polska Sp. z o.o. (firma) -


Pełna treść ogłoszenia Zamknięcie ksiąg rachunkowych za 2014 rok w jednostkach samorządu terytorialnego, w jednostkach budżetowych oraz samorządowych zakładach budżetowych.

HEBEN Polska Sp. z o.o. w Tarnobrzegu zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu doskonalącym: Zamknięcie ksiąg rachunkowych za 2014 rok w jednostkach samorządu terytorialnego, w jednostkach budżetowych oraz samorządowych zakładach budżetowych.

Cel szkolenia:

Celem głównym szkolenia jest przekazanie oraz uporządkowanie dotychczasowej wiedzy uczestników w zakresie ewidencji księgowej oraz zasad rachunkowości budżetowej niezbędnej do zamknięcia ksiąg rachunkowych za rok 2014 oraz otwarcia ich w nowym roku 2015. Podczas szkolenia zostaną przedstawione najczęściej pojawiające się nieprawidłowości wykazane podczas kontroli.

Adresaci szkolenia:

Szkolenie kierowane jest do skarbników, głównych księgowych, księgowych, służb kontrolnych oraz osób sporządzających jednostkowe i łączne sprawozdania finansowe.

Miejsca i terminy szkoleń:

14 stycznia 2015 r. siedziba HEBEN Polska Sp. z o.o. w Tarnobrzegu, godz. 9.00.

Cena szkolenia:

290 zł netto* / osoba + 23% VAT (w przypadku zgłoszenia się w terminie do 29 grudnia 2014 r.;
dla osób, które zgłoszą się po tym terminie cena szkolenia wynosi 310 zł netto*od osoby).

W przypadku zgłoszenia dwóch lub więcej osób cena wynosi 260 zł netto*od osoby.

Termin zgłoszeń upływa w dniu 7 stycznia 2014 r.

Wykładowca:

Urszula Tkaczuk - ukończyła studia magisterskie na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie Skłodow-skiej w Lublinie, Studium Doskonalenia Dydaktyczno-Pedagogicznego Nauczycieli Akademickich w Lublinie oraz Kurs dla kandydatów na głównych księgowych zorganizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział w Lublinie. Od 1984 do 1993 roku pracowała jako asystent na Wydziale Ekonomicznym UMCS. Od 1993 r. pracuje w Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Lublinie obecnie na stanowisku członka kolegium. Od 1994 r. jest członkiem Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych przy Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Lublinie. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu finansów publicznych, rachunkowości budżetowej i sprawozdawczości.


Program szkolenia:

1. Obowiązki głównego księgowego (skarbnika) poprzedzające zamknięcie ksiąg rachunkowych.
2. Inwentaryzacja roczna (przeprowadzanie, rozliczanie, ujęcie w księgach rachunkowych).
3. Zasady wyceny aktywów i pasywów.
4. Zasady ustalania wyniku finansowego.
5. Ustalenie funduszu jednostki; prowadzenie ewidencji poprzedzającej zamknięcie ksiąg rachunkowych.
6. Zasady sporządzania sprawozdań finansowych i powiązanie ich z kontami księgowymi.
7. Ewidencja wybranych operacji gospodarczych, z uwzględnieniem księgowań na przełomie roku.
8. Nadwyżka budżetowa z lat ubiegłych i wolne środki jak wyliczyć i wykazywać w sprawozdaniach jednostki samorządu terytorialnego.
9. Panel dyskusyjny.

___________________________________________________________________________
Szkolenie zamknięcie ksiąg rachunkowych Tarnobrzeg, szkolenie zamknięcie 2014 r., kursy finansowe Tarnobrzeg

Mapa TarnobrzegProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zamknięcie ksiąg rachunkowych za 2014 rok w jednostkach samorządu terytorialnego, w jednostkach budżetowych oraz samorządowych zakładach budżetowych. ,290 zł (do negocjacji)


Polecane, ciekawe strony z Tarnobrzega. Prowadzisz serwis o Tarnobrzegu lub zwiazany z Tarnobrzeg - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Magdalena - Mistrz dekoracji !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnobrzeg City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnobrzega: Stalowa Wola ogłoszenia - Mielec darmowe ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski ogłoszenia bezpłatne - Kraśnik ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Tarnobrzeg City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj