Staż z możliwością zatrudnienia

KONTAKT

Tarnobrzeg - Dodane przez anna1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Staż z możliwością zatrudnienia

Ogólnopolska firma iTaxi.pl poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta. Miejsce wzajemnej inspiracji i niezwykłych wyzwań. Zapraszamy do współpracy!

Specjalista ds. Obsługi Klienta
(staż z możliwością zatrudnienia )

Miejsce pracy: Tarnobrzeg

Zakres obowiązków
udzielanie informacji na temat oferty iTaxi
telefoniczna sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług
obsługi reklamacji
rzetelną obsługę zadań związanych z procesami sprzedażowymi oraz posprzedażowymi

Wymagania
wykształcenie min. średnie
bardzo dobra dykcja i miły tembr głosu
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
doświadczenia w realizacji zadań sprzedażowych i telefonicznej obsłudze klienta
znajomości technik sprzedaży i negocjacyjnych
umiejętności komunikacyjnych i dobrej organizacji pracy
biegłej obsługi komputera w zakresie MS Office
zaangażowania w realizacji zadań
umiejętności pracy w grupie
umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy
praca w prestiżowej firmie
możliwości rozwoju
umowa o pracę po zakończonym stażu
profesjonalne szkolenia i wsparcie merytoryczne
pracę w młodym, ambitnym zespole
praca w godzinach 9-17

Aplikacje z tematem: iTaxi wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać na adres mailowy.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Mapa TarnobrzegProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Staż z możliwością zatrudnienia

Polecane, ciekawe strony z Tarnobrzega. Prowadzisz serwis o Tarnobrzegu lub zwiazany z Tarnobrzeg - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Magdalena - Mistrz dekoracji !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnobrzeg City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnobrzega: Stalowa Wola ogłoszenia - Mielec darmowe ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski ogłoszenia bezpłatne - Kraśnik ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję