Segregacja i czyszczenie skrzynek plastikowych w Holandii

KONTAKT

Tarnobrzeg - Dodane przez szybiak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Segregacja i czyszczenie skrzynek plastikowych w Holandii

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. od 10 lat rekrutuje pracowników na rynku polskim do pracy u holenderskich i belgijskich pracodawców.

Opis stanowiska pracy

- zakład zajmuje się czyszczeniem skrzynek używanych w zakładach produkcyjnych,
- praca jest przy składowaniu lub przy myciu,
- składowanie polega na ustawianiu skrzynek wg rodzajów i przeznaczenia na paletach,
- mycie polega na układaniu skrzynek na taśmociągu, potem skrzynki się przemieszczają do maszyny czeszącej, po wyczyszczeniu skrzynki należy ściągnąć z taśmociągu i poskładać,

Wymagania
- potrzebna jest motywacja
- podstawy angielskiego
- dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:
- kontrakt
- ubezpieczenie
- zakwaterowanie
- transport do miejsca pracy
- praca na dłuższy czas

Kontakt: CoveboWorkOffice ul. Piłsudskiego 11, 35-074 Rzeszów,

Mapa TarnobrzegProfil założony 12 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Segregacja i czyszczenie skrzynek plastikowych w Holandii

Polecane, ciekawe strony z Tarnobrzega. Prowadzisz serwis o Tarnobrzegu lub zwiazany z Tarnobrzeg - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Magdalena - Mistrz dekoracji !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnobrzeg City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnobrzega: Stalowa Wola ogłoszenia - Mielec darmowe ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski ogłoszenia bezpłatne - Kraśnik ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję