Praca w Niemczech - pielęgniarka / pielęgniarz

KONTAKT

Tarnobrzeg - Dodane przez biuro154 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w Niemczech - pielęgniarka / pielęgniarz

Euro Personnnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 dla swojego partnera w Niemczech poszukuje osoby na stanowisko:

Pielęgniarka / pielęgniarz

Opis stanowiska:
opieka nad pacjentami w szpitalach, zakładach opieki, domach starości.
sporządzanie dokumentacji medycznej
współpraca z lekarzami i personelem medycznym

Oferujemy:
umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
pełny pakiet socjalny
zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
atrakcyjne wynagrodzenie / dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nocy, niedzielę oraz dni świąteczne
pomoc w nostryfikacji dyplomu ( a po jego uzyskaniu podwyżki )

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe: pielęgniarka dyplomowana
samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarki
znajomość języka niemieckiego: poziom minimum A2 B1
gotowość do wyjazdu za granicę na dłuższy okres

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro Personnel Agencję Pracy Marta Rymut (EPMR) zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Mapa TarnobrzegProfil założony 4 miesiące temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w Niemczech - pielęgniarka / pielęgniarz

Polecane, ciekawe strony z Tarnobrzega. Prowadzisz serwis o Tarnobrzegu lub zwiazany z Tarnobrzeg - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Magdalena - Mistrz dekoracji !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnobrzeg City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnobrzega: Stalowa Wola ogłoszenia - Mielec darmowe ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski ogłoszenia bezpłatne - Kraśnik ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję