Praca w Holandii - dla uczniów, studentów i absolwentów

KONTAKT

Tarnobrzeg - Dodane przez biuro154 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w Holandii - dla uczniów, studentów i absolwentów

PRACA DLA UCZNIÓW, STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW

Miejsce pracy: Holandia

Oferujemy:
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- pomoc w organizacji wyjazdu
- praca dla studentów i uczniów i absolwentów
- wynagrodzenie zgodne z prawem holenderskim dla stawek wiekowych
- cotygodniowe wynagrodzenie
- możliwość organizacji posiłków

Obowiązki:
Praca w szklarni przy produkcji kwiatów oraz warzyw

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w sektorze rolno-ogrodniczym
- karta studenta ISIC (pomagamy w wyrobieniu)
- odpowiedzialność
- dokładność
- motywacja

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz na Facebooka.

Mapa TarnobrzegProfil założony 5 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w Holandii - dla uczniów, studentów i absolwentów

Polecane, ciekawe strony z Tarnobrzega. Prowadzisz serwis o Tarnobrzegu lub zwiazany z Tarnobrzeg - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Magdalena - Mistrz dekoracji !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnobrzeg City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnobrzega: Stalowa Wola ogłoszenia - Mielec darmowe ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski ogłoszenia bezpłatne - Kraśnik ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję