Poszukiwany programista PHP

KONTAKT

Tarnobrzeg - Dodane przez praca13 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukiwany programista PHP

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy programistów PHP do pracy w biurze w Mielcu.

Opis stanowiska:

- członek zespołu tworzącego systemy i serwisy internetowe,
- bieżąca obsługa uruchomionych portali o zasięgu ogólnopolskim
- optymalizacja działania i rozwój funkcjonalności,
bieżąca obsługa istniejących wdrożeń systemu FebCMS

Wymagania:

- umiejętność swobodnego działania w technologiach webowych: PHP, SQL, JS, jQuery
- przynajmniej podstawowa znajomość XHTML/HTML5 oraz CSS,
- mile widziana znajomość CakePHP oraz innych framework-ów,
- przynajmniej bierna znajomość języka angielskiego,

Dokumenty aplikacyjne (CV, portfolio zrealizowanych projektów) prosimy przesyłać na adres: adres e-mail podany w ogłoszeniu dopisując w temacie wiadomości: Programista Programista PHP Mielec.

Mapa TarnobrzegProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukiwany programista PHP

Polecane, ciekawe strony z Tarnobrzega. Prowadzisz serwis o Tarnobrzegu lub zwiazany z Tarnobrzeg - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Magdalena - Mistrz dekoracji !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnobrzeg City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnobrzega: Stalowa Wola ogłoszenia - Mielec darmowe ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski ogłoszenia bezpłatne - Kraśnik ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję