Ogrzewanie Infrared Panel 900W

KONTAKT

Tarnobrzeg - Dodane przez info33 (osoba prywatna) -

Ogrzewanie Infrared Panel 900W

Pełna treść ogłoszenia Ogrzewanie Infrared Panel 900W

Panel Podczerwieni infrared standard 900W ramie aluminiowej
Zastosowanie: ogrzewanie domów, mieszkań, biur, sklepów i innych powierzchni użytkowych (możliwość montażu ściennego lub sufitowego), podłączenie do gniazdka lub instalacji elektrycznej.
Wymiary: 120cm x 60cm x 2,5cm
Przewidywana powierzchnia ogrzewania: 12-17m2 (w zależności od izolacji ścian)Panele podczerwieni INFRARED są najbardziej wydajnym rodzajem ogrzewania elektrycznego. Porównując je do ogrzewania tradycyjnymi grzejnikami elektrycznymi można stwierdzić, że panele INFRARED są bardziej efektywne.
Ich główną cechą jest to, że nie ogrzewają one najpierw powietrza ( jak w przypadku konwencjonalnych sposobów ogrzewania), ale działają bezpośrednio na człowieka oraz przedmioty i powierzchnie będące w zasięgu ich promieniowania.

Dzięki temu mur zostaje osuszony i taki pozostaje, zatem obniża się przewodnictwo ciepła przez ściany a co się z tym wiąże mniejsze jest zapotrzebowanie na ciepło. Nagrzane ściany kumulują ciepło i oddające do pomieszczenia znacznie efektywniej niż w przypadku grzejników standardowych.

Odczuwalna temperatura przy zastosowaniu paneli podczerwieni jest wyższa o 2 do 3 C niż faktyczna temperatura powietrza, co umożliwia uzyskanie wysokiego komfortu cieplnego.

Inne korzyści to:
Możliwość zaprogramowania nawet całego tygodnia (w zależności od termostatu), więc podczas naszej nieobecności ustawiamy niższą temp. a przed naszym powrotem do domu ustawiamy temp. wyższą, aby czuć natychmiastowy komfort cieplny.
Brak dodatkowych kosztów wynikających z serwisowania, transportowania i magazynowania innych nośników ciepła.
Dużo niższe koszty instalacyjne. Możliwość samodzielnego wykonania montażu przy wykorzystaniu termostatu dogniazdkowego.
Nasze panele zapewniają suchość ścian, dzięki czemu nie ponosimy wydatków na odgrzybianie pomieszczeń.
Bardzo długa żywotność od 30-50 lat.
Przy zastosowani paneli INFRARED niwelujemy straty wynikające z przesyłu ciepła, jakie są w przypadku zastosowania centralnego ogrzewania.
Oszczędność miejsca, które często zajmują duże kaloryfery, piec, pomieszczenie do przechowywanie opału.
Brak ryzyka w postaci nieszczelności i wycieków z instalacji, które grożą wybuchem, zaczadzeniem.

Mapa TarnobrzegProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ogrzewanie Infrared Panel 900W ,949 zł


Polecane, ciekawe strony z Tarnobrzega. Prowadzisz serwis o Tarnobrzegu lub zwiazany z Tarnobrzeg - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Magdalena - Mistrz dekoracji !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnobrzeg City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnobrzega: Stalowa Wola ogłoszenia - Mielec darmowe ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski ogłoszenia bezpłatne - Kraśnik ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Tarnobrzeg City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj