Doradca Ubezpieczeniowo Inwestycyjny

KONTAKT

Tarnobrzeg - Dodane przez metlife_praca (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca Ubezpieczeniowo Inwestycyjny

Opis stanowiska:
pozyskiwanie i obsługa klientów,
analiza potrzeb i oczekiwań klientów,
opracowywanie ofert, zawieranie i obsługa umów ubezpieczeniowych,
sprzedaż produktów ubezpieczeniowych,
budowa relacji z klientami.

Wymagania:
wykształcenie min. średnie,
doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych będzie dodatkowym atutem,
otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
wysoka kultura biznesowa,
zaangażowanie, kreatywność i silna orientacja na sukces,
umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientami.

Oferujemy:
umowę agencyjną,
jasno określoną ścieżkę kariery,
pas startowy dla Ekspertów,
konkurencyjny system wynagrodzeń,
ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
profesjonalne szkolenia w obszarze ubezpieczeń, technik sprzedaży.

Mapa TarnobrzegProfil założony 6 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca Ubezpieczeniowo Inwestycyjny

Polecane, ciekawe strony z Tarnobrzega. Prowadzisz serwis o Tarnobrzegu lub zwiazany z Tarnobrzeg - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Magdalena - Mistrz dekoracji !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnobrzeg City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnobrzega: Stalowa Wola ogłoszenia - Mielec darmowe ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski ogłoszenia bezpłatne - Kraśnik ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję