Doradca Klienta - Umowa o Pracę

KONTAKT

Tarnobrzeg - Dodane przez m.rybak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca Klienta - Umowa o Pracę

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Tarnobrzeg

My oferujemy:
- szkolenie adaptacyjne: produktowe, sprzedażowe i windykacyjne,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie: stała pensja + system premiowy,
- narzędzia pracy (samochód + telefon komórkowy).

Twoje obowiązki:
1. Kompleksowa obsługa Klienta w Oddziale
2. Praca z Klientem zaległościowym w terenie
3. Aktywna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Spółkę
4. Aktywne pozyskiwanie klientów

Nasze oczekiwania:
Konsekwencja w działaniu
wysoka orientacja na cel
pozytywny stosunek do świata i ludzi
prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Dodatkowym atutem będzie - doświadczenie w obsłudze Klienta i sprzedaży produktów finansowych

Mapa TarnobrzegProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca Klienta - Umowa o Pracę

Polecane, ciekawe strony z Tarnobrzega. Prowadzisz serwis o Tarnobrzegu lub zwiazany z Tarnobrzeg - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Magdalena - Mistrz dekoracji !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tarnobrzeg City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tarnobrzega: Stalowa Wola ogłoszenia - Mielec darmowe ogłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski ogłoszenia bezpłatne - Kraśnik ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję